O Firmie

Głównym profilem naszej działalności, którym zajmujemy się od ponad 12 lat jest profesjonalny import samochodów osobowych, dostawczych, ciągników siodłowych, sprzętu budowlanego oraz sprzętu rolniczego.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i pasji do motoryzacji jesteśmy w stanie zaoferować Państwu zakup używanego samochodu z którym nie będą mieli Państwo problemów technicznych i prawnych.

Posiadamy szerokie kontakty w Europie (Niemczech, Holandii, Belgii, Francji, Szwajcarii). Współpracujemy z wieloma europejskimi firmami specjalizującymi się w sprzedaży samochodów. W procesie realizacji zamówień mamy dostęp do setek ofert z całej Europy dlatego jesteśmy w stanie zrealizować najbardziej wyszukane zamówienia.

Wysoki poziom fachowej wiedzy oraz zdobyte wieloletnie doświadczenie pozwala nam na realizację oczekiwań naszych klientów, kierujemy się przede wszystkim dobrem Klienta.

Już na etapie rozmów wstępnych pragniemy stać się Państwa partnerem, aby służyć rzetelną pomocą w sposób elastyczny i kompleksowy.

Poprzez nieustanny rozwój gwarantujemy najwyższą jakość usług.

Nasza Wizja

  • Ciągle poszukujemy możliwości rozwoju, dążymy do osiągnięcia perfekcji w obszarach którymi się zajmujemy,
  • Chcemy zdobyć zaufanie naszych Klientów poprzez profesjonalne podejście do każdego realizowanego projektu.

Z nami niedługo będziesz jeździł swoim własnym wymarzonym samochodem
Już nasza w tym głowa

Logiscar

20-391 Lublin
ul. Abramowicka 223

NIP 946-245-35-97

p.logiscar@gmail.com

533-888-456